Direktè Egzekitif
 

IMG_0075_edited.jpg

Byenveni nan Mize Timoun nan Wilmington!
Antre nan epi w ap jwenn yon bèl kote kote envite yo akeyi pa manm ekip kè kontan ki anvi fè vizit ou a yon sèl bèl. Mwen te nan Mize a pou plis pase kat ane epi mwen angaje nan elaji prezans Mize a nan kominote a, etabli yon koneksyon sere ak sipòtè Mize a, epi kenbe espas ekspozisyon an ak kontni pwogram edikatif aktyèl. Si gen nenpòt bagay nou ka fè pou fè vizit ou a vin pi bèl, mwen ta renmen tande pale de ou! Pati mwen pi renmen nan travay nan Mize a se wè timoun nan ap souri, tande vwa kontan yo, epi gade yo pèdi nan yon mond nan jwèt imajinè.
 
 

Asire w ou pase pou w wè sa ki fè nou destinasyon anba lavil la pou plezi fanmi!

Heather Sellgren

hsellgren@playwilmington.org

 

Ekip la

Jessie 2022.jpg

Jessie  Goodwin

KÒDONATÈ MANM AK VOLONTÈ

EDIKATÈ PWOGRAM

jgoodwin @playwilmington.org

Dori 2022.jpg

Dori Bishara

Julia 202222.jpg

Julia  Gerringer

Jamie%202_edited_edited.jpg

Jamie  Longshore

Katie 2022.jpg

Katie Roby

unnamed (1).jpg

Patti  Erkes

Anna.jpg

Anna 

Meredith.jpg

Meredith

KÒDONATÈ sibvansyon  

jgerringer@playwilmington.org

KÒDONATÈ BIZNIS  

kroby@playwilmington.org

KÒDONATÈ MAKETING  

jlongshore@playwilmington.org

KÒDINATÈ EVÈNMAN  

perkes@playwilmington.org

GUEST RELATIONS COORDINATOR 

mstogner@playwilmington.org

DEVELOPMENT COORDINATOR

dbishara@playwilmington.org

DSC_0131_edited.jpg
DSC_0132_edited_edited.jpg

Ralph

Sean

KÒDONATÈ DEVLOPMAN

dbishara@playwilmington.org

WEEKEND MANAGER

sray@playwilmington.org

DSC_0127_edited.jpg
DSC_0128_edited_edited.jpg
 

Konsèy Administrasyon

 

Harriett Loweth - Prezidan
 

Cameron Crafford - Vis Prezidan
 

Jeffrey Smith - Trezorye
 

Lawrence Sackett - Ansyen Prezidan

 

Megan Barbour

 

Caroline Blanton

 

Ellen Bryden

 

Carolyn Byrnes

 

Clayton Gsell

 

Sou entènèt jwèt Tiffany Kitchen

 

Laura Lisle

 

Megan Miller

 

Lanetta Pantiel

 

Allie Wallace

 

Rob Zapple